Onze school is mee met de modernisering secundair onderwijs die start op 1 september 2019 in het eerste jaar. Het tweede jaar start op 1 september 2020.
Van maker tot monteur, van uitvinder tot handige Harry
Nieuw is dat we op onze school de basisvorming in de eerste graad A-stroom op 3 niveaus aanbieden. Elke 12-jarige kan vanaf volgend jaar dus op haar of zijn niveau de algemene vakken volgen in het VTI.
Enkel wie geen getuigschrift basisonderwijs behaald heeft, kan starten in de B-stroom.
Vanaf volgend jaar komen alle leerlingen aan hun trekken binnen het VTI (zowel de vroegere aso-, tso- als bso-leerlingen).
100% voor talent!
In het eerste jaar kunnen onze eerstes kiezen uit een aantal vakken. We willen onze eerstes laten proeven van mogelijke keuzes in de toekomst en hen uitdagen in hun talenten.
In het tweede jaar wordt de keuze al iets specifieker in de basisoptie (5 of 10 u.) en is er nog een extra basisoptie (2 u.). Ook hier ontdekken we samen volop de ruime mogelijkheden in de tweede graad. We zoeken de ideale combinatie tussen wat we kunnen en wat we graag doen! In de tweede graad kan je dan kiezen voor die studierichting die best bij je past.