loader-logo

Leerlingen van onze school in de prijzen voor Frans

Dat onze leerlingen niet enkel technisch talent hebben bewijzen onze laureaten en toplaureaten in de Olympiade Frans – Olyfran. Bij de toplaureaten (categorie tweetaligen) scoorden Kenny Blanckaert uit 5SBT met een vijfde plaats en Mathieu Voet uit 6TBH met een tweede plaats. Beide toplaureaten scoorden beter dan de 99,5% anderen in die categorie.
Naast deze toplaureaten scoorde ons VTI ook met een toplaureaat in de categorie 3de graad tso met een vierde plaats voor Stan Degrande uit 5STEM/IW. Naast deze leerlingen scoorden Simon Keirsschieter en Siebe Devroe uit 6STEM/IW en Jirne Meurisse uit 5STEM/IW als laureaat. Proficiat aan deze leerlingen en dank ook aan meneer Terryn leerkracht Frans en onze vakgroep Frans om onze leerlingen naar dit beheersingsniveau te brengen!

Olympiade Frans - Olyfran

Tags: