loader-logo

VTI in de prijzen op “De Gouden Autosleutel”

Onze school neemt jaarlijks deel met een team leerlingen en leekrachten aan "De Gouden Autosleutel" georganiseerd door Traxio. Ford was dit jaar hoofdsponsor. Hierbij strijden leerlingen uit alle Vlaamse scholen uit de richting Autotechnieken (6TSO), Toegepaste Autotechnieken (7SE-N-SE) en Auto (6BSO) tijdens zeven proeven voor een plaats in de finale. De proeven die worden doorlopen zijn: Theorie algemeen, elektriciteit en elektronica, schemalezen, wieluitlijning, klimaatbeheersing, wieluitlijning en HEV. Tiziano Debruyne en Jaimy Demuynck vertegenwoordigden onze school. Tiziano werd eerste bij de proef Schemalezen, en viel hierdoor in de prijzen. Voor de leerkrachten was er tevens een wedstrijd voorzien. Hierbij moesten online twee vragenreeksen beantwoorden worden met technische vragen over de nieuwe Ford Focus. Leerkracht Johnny Corteel viel -als enige met een 10/10- ook in de prijzen.

Proficiat collega en Tiziano!

Tags: